Українська Міжнародна Антинаркотична Асоціація


Українська Міжнародна Антинаркотична Асоціація

Створена з метою лікування наркоманії та лікування алкоголізму пропаганди здорового способу життя. Об’єднання засноване на принципах добровільності і рівності. В Асоціацію входять юридичні особи, чия діяльність пов’язана з боротьбою з наркоманією і пропагандою здорового способу життя.

Свою діяльність Міжнародна Антинаркотична Асоціація здійснює в тісній співпраці з органами державної влади, ВБНОН, громадськими організаціями та експертним співтовариством.

Головний напрямок роботи Асоціації

Програма соціальної реабілітації для хворих на наркоманію та алкоголізм. За час існування асоціації було відкрито понад 50 центрів соціальної реабілітації для алко- та наркозалежних людей в Україні. Програма соціальної реабілітації Фонду заснована на відновленні біо-психо-соціо-духовної моделі людини і є унікальною на сьогоднішній день.

Програма включає в себе розвиток світських і православних центрів реабілітації, медичне обслуговування, а також подальшу ефективну програму ресоціалізації. У центри соціальної реабілітації звертаються на сьогоднішній день сотні людей, які бажають отримати підтримку або пройти повний курс відновлення особистості в цілому.

Другий, за значимістю програмою – є спортивний, оздоровчий психотерапевтичний табір для алко- та наркозалежної молоді, який проводиться щорічно взимку і влітку. У таборі беруть участь регіональні лідери Асоціації, учасники реабілітаційних програм, представники дружніх громадських об’єднань, священики Православної Церкви, а також відомі спортсмени, актори, режисери, які орієнтують хлопців на ведення активного здорового способу життя, що виключає споживання будь-яких психоактивних речовин.

З кожним роком табір привертає все більшу кількість не тільки молоді, а й фахівців з сфери психіатрії та наркології, психотерапії, психології, а також тих, хто займається розвитком молодіжного волонтерського руху в Україні. Назва проектів: Організація спортивно-терапевтичного табору для нарко та алкозалежної молоді «Независимой країні – Незалежна молодь».

Сайт організації: http://maaua.com

Керівник Черкаської філії Міжнародної Антинаркотичної Асоціації Бжоленко Сергій Вікторович.

Інформація з сайту Міжнародної Антинаркотичної Асоціації, відкриті джерела інтернетресурсу

Опубліковано: 13-06-2024