БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ


БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

КНП «Черкаська міська консультативно-діагностична поліклініка» інформує: всі особи, які постраждали від війни і насильства, пов’язаного зі збройною агресією російської федерації на території України, можуть отримати безоплатну правову допомогу онлайн:

  1. За Єдиним контактним номером системи надання безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103. За цим номером надаються консультації та роз’яснення з правових питань, додаткові відомості про надання безоплатної правової допомоги тощо. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні; номер для дзвінків з-за кордону: +38 (044) 363 10 41 (вартість дзвінка з-за кордону за тарифами вашого оператора зв'язку);
  2. У мобільних застосунках «Безоплатна правова допомога» або «Твоє право»;
  3. У месенджерах Телеграм та Вайбер;
  4. У кабінеті клієнта на сайті системи надання безоплатної правової допомоги;
  5. Від домашнього насильства свідки можуть отримати онлайн-консультацію юристів щодо захисту своїх прав, написавши у Телеграм-чат «Правова допомога протидії насильству»;
  6. Правові консультації також можна переглянути на довідково-інформаційній платформі правових консультацій «WikiLagalAid», що розміщена за адресою: https://wiki.legalaid.gov.ua.

Для отримання безоплатної правової допомоги в умовах воєнного стану офлайн необхідно звернутися до бюро правової допомоги місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: https://bit.ly/bpd_buro.

Опубліковано: 07-07-2022